Wojtek „OjWojtek” Przeździecki – wzrost, wiek, samochód, dziewczyna, kto to?

Influencer poprzez treści, które tworzy może mieć ogromny wpływ na swoich odbiorców. Na szczęście w polskim internecie istnieją tak pozytywne postaci jak Wojtek Przeździecki. Niedawno w podcaście u Żurnalisty wystąpił Łukasz Samoń, znany jako Mandzio. Ten twórca internetowy zapytany o to, jakie gwiazdy internetu uważa za godne polecenia jako autorytety dla młodych widzów, wskazał OjWojtka i Jakuba Pateckiego. Mandzio powiedział „Takie osoby, które inspirują, które nie tworzą tylko rozrywki, żeby zająć czas przy obiedzie. Nie tworzą tylko treści, które w chwilę nam przelecą, te 15-20 minut i mamy trochę lepszy humor, lepszy dzień. Tylko treści, które oglądamy i uderzamy pięścią w stół i mamy takie: kurde, też chciałbym przeżyć taką przygodę”. Kto to jest OjWojtek? Czym zasłużył sobie na miano idola? Jaki jest jego wzrost i wiek, jakim samochodem jeździ i czy ma dziewczynę? Tego wszystkiego dowiecie się czytając poniższy artykuł. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz: Marcin Dubiel – Wikipedia, kto to, ile ma lat, wzrost, dziewczyna

Wojtek „OjWojtek” Przeździecki – kto to? Wiek, waga

Wojtek Przeździecki to youtuber znany pod pseudonimem „OjWojtek” albo „Wojtek z WiP Bros”. Prześledźmy więc jego karierę na YouTubie. Na początku 2016 roku powstał kanał WiP Bros. Swoją nazwę zawdzięcza duecie założycieli – Wojtkowi Przeździeckiemu i Piotrowi Prusowi. Z czasem do zespołu dołączył Adam Szymczak. Chłopaki tworzyli filmiki ukazujące zabawne scenki. Widowni bardzo spodobało się kreatywne poczucie humoru, bardzo dobra jakość wykonania i gra aktorska. Talent chłopaków z WiP Bros został doceniony i filmik „Najgorsze sytuacje na grillu” ma aż 82 miliony wyświetleń a „Najbardziej stresujące sytuacje 2” – 17 milionów. Z czasem na kanale Brosów zaczęły pojawiać się humorystyczne i wpadające w ucho utwory muzyczne, kręcili do nich również ciekawe teledyski. Piosenki takie jak „Sia La La”, „$iano Haj$”, „Kwarantanna” czy „Disco Diss na Disco Marka” mają po kilka milionów wyświetleń i rozbawiły młodą publiczność. Chłopaki wystąpili gościnnie na kanale Karola „Friza” Wiśniewskiego w utworze „Przejmujemy jutuby” i ta współpraca przyniosła aż 71 milionów wyświetleń i uznanie publiki. Po 4 latach działalności WiP Brosi ogłosili, że muszą zrobić sobie przerwę w publikowaniu materiałów z powodu wypalenia. Chwilę później zaskoczyli fanów i obwieścili, że założyli partię polityczną i ubrani w garnitury zachęcali do dołączenia do ruchu Wolność i Postęp. Jak się jednak okazało cała kampania polityczna była żartem a dokładny plan działania został obszernie wyjaśniony w filmiku „Wolność i Po(d)stęp – jak wkręciliśmy Polskę”. Następnie chłopaki wystartowali z nowym kontentem – około godzinnymi wywiadami z influencerami.

Źródło: Instagram ojwojtek

Od marca 2021 roku OjWojtek prowadzi swój własny kanał, na którym dominują treści podróżnicze. Wojtek niedawno w swoich filmikach relacjonował pobyt na mundialu w Katarze, rozmawiał z wieloma kibicami i starał się przekonać na własnej skórze ile prawdy jest w plotkach na temat XXII Mistrzostw Świata. Następną fascynującą serią na jego kanale było wyzwanie podjęte z kolegą, polegające na przejechaniu całej Japonii w 10 dni, zaczynając w Sapporo a kończąc w Fukuoce. Największą trudnością tego wyzwania było to, że mężczyźni nie mogli wydawać swoich pieniędzy na jedzenie, transport czy nocleg. Jednym z pomysłów na zarobek było rysowanie przez Wojtka karykatur chętnych osób w 90 sekund. Zapłata za rysunek była dobrowolna i w dowolnej wysokości. Okazało się to strzałem w dziesiątkę i Japończycy chętnie godzili się na zostanie narysowanym i dzielili się pieniędzmi z podróżnikami. Najnowszy challenge OjWojtka, który możemy śledzić na YouTubie dotyczy również podróżowania za 0 zł, tym razem po Korei Południowej.

OjWojtek urodził się 06.06.1994 roku, zatem, jak łatwo policzyć, jego wiek to 28 lat.

Niejedną fankę może zainteresować informacja czy OjWojtek ma dziewczynę. Prawdopodobnie jest w związku, ale nie pokazuje tej sfery życia w mediach społecznościowych. Jedyne co możemy odnaleźć to oznaczenie na zdjęciu na Instagramie, jednak na fotce występuje tylko Wojtek. Kolejnym faktem wskazującym na to, że internetowy idol ma dziewczynę jest to, że na filmiku z 2020 roku wspomniał, iż jest ze swoją dziewczyną w związku już 6 lat.

Ile wzrostu ma OjWojtek?

Wiemy już kto to jest OjWojtek, teraz pora na sprawdzenie ile ma wzrostu. Okazuje się, ze Wojtek Przeździecki ma 183 cm wzrostu.

Z kim walczył OjWojtek?

OjWojtek zadebiutował w oktagonie na gali Fame MMA 11: Fight Club. Początkowo jego przeciwnikiem miał być przywódca internetowej społeczności „Wataha” Sylwester Wardęga, jednak kontuzja wykluczyła go z tej walki i na jego miejscu pojawił się Marcin Dubiel. Mający już doświadczenie Dubiel łatwo poradził sobie z Wojtkiem i wygrał przed czasem.

Źródło: Instagram ojwojtek

OjWojtek – samochód, Audi

Influencerzy często lubią się chwalić swoimi samochodami. Jednak nie jest to w stylu OjWojtka. Mimo wszystko postanowiliśmy sprawdzić jakim autem najczęściej porusza się bohater artykułu. Na jego koncie na TikToku pod nazwą @ojwojtek możemy znaleźć filmiki wskazujące na to, iż Wojtek jest posiadaczem samochodu Audi A5. Słynący z poczucia humoru postanowił w zabawny sposób okleić swoje auto. Z tyłu Audi znajduje się napis „Zatrąb jeśli masz większego ode mnie (a mam 10 cm…)”. Z boku, od strony kierowcy Audi natomiast naklejony został wizerunek siedzącego w samych bokserkach mężczyzny. Takie auto na pewno wzbudza zainteresowanie na drogach.

Zobacz: IVEL – opinie, kod rabatowy

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły