Sinsay z jakiego kraju – kto jest właścicielem?

Sinsay to sieć, którą znaleźć można prawie w każdej galerii handlowej w Polsce. Sklep tej marki charakteryzuje się głównie sprzedażą ubrań. Ich produkty kierowane są do głównie do młodzieży. Początkowo produkowali odzież jedynie dla dziewczyn, jednak z czasem rozszerzyli swoją działalność o męskie ubrania. Z jakiego kraju pochodzi Sinsay? Odpowiedź na to pytanie oraz krótką charakterystykę sieci sklepów znajdziesz poniżej. 

Zobacz: Dino z jakiego kraju – kto jest właścicielem?

Z jakiego kraju pochodzi Sinsay? 

Sinsay – z jakiego jest kraju? Marka przynależy do polskiego przedsiębiorstwa LPP. Zajmuje się ono produkcją oraz sprzedażą na rynku odzieży. Poza Sinsay, LPP posiada również inne popularne w kraju sklepy. Są to: Cropp, Reserved, House oraz Mohito. Mimo że należą do jednego przedsiębiorstwa, każdy wyróżnia się modą skierowaną do różnego typu odbiorców. 

Skupiając się na Sinsay, można określić jej grupę odbiorców jako młode osoby, starające się poprzez swój ubiór wyrazić siebie. W sieci sklepów ceny są przystępne dla młodych osób, które chcą pobawić się modą, ale nie mają jeszcze własnego budżetu, poza wsparciem swoich rodziców.

Spółka należy do polskich inwestorów. Działa jednak również na rynkach zagranicznych. Dystrybucja i sprzedaż poza Polską obejmuje kraje Europy, Azji a nawet Afryki. Pierwotnie marka została założona pod nazwą PH Mistral. w roku 1995 przekształciło się w LPP. Skrót pochodzi od nazwisk właścicieli i pomysłodawców firmy. Są to Lubaniec i Piechocki. Rozwinięcie skrótu brzmi bowiem Lubaniec, Piechocki i Partnerzy. Już dwa lata później, w roku 1997 oficjalnie otworzyli biuro swojej spółki w Szanghaju. Pierwszą marką odzieżową, jaka powstała pod skrzydłami LPP było Reserved. Pierwsze sklepy Sinsay pojawiły się dopiero w roku 2013.

Źródło: edziecko.pl

Sinsay oferuje nie tylko srzedaż modnych ubrań dla dziewcząt. Znajdą się tu również pozycje dla kobiet. Poza tym asortyment posiada rzeczy przeznaczone również dla dzieci oraz niemowląt. Z biegiem lat Sinsay postanowił wprowadzić serię również dla chłopców oraz mężczyzn. W szybkim tempie rozwija się też produkcja oraz sprzedaż autorskiej serii kosmetyków oraz akcesoriów, takich jak portfele czy etui na telefon. W sieci sklepów znaleźć można szeroki wybór biżuterii oraz akcesoriów do włosów. Od niedawna marka wprowadziła serię “Dom”, wśród której wyróżnia się produkty dekoracyjne oraz takie, które służą do codziennego użytku domowego. Można tu wymienić zasłony, poduszki, pościele, a nawet meble. 

Zobacz: Auchan z jakiego kraju i kto jest właścicielem?

Kto jest właścicielem Sinsay?

Właścicielem sklepu Sinsay jest spółka LPP. Należy do dwóch założycieli, Marka Piechockiego i Jerzego Lubańca. Z czasem firma przejęła spółkę Artman, do której należały sklepy House i Mohito. Firma prężnie rozwinęła swoją działalność o kraje takie, jak: Czechy, Rosja, Estonia, Słowacja, Łotwa, Litwa, Węgry, Ukraina. Dzięki swojej działalności zyskali ogromne zyski, a firma znalazła się w notowaniach Giełdy Papierów Wartościowych. W ramach giełdy LPP znalazło się w indeksie dwudziestu największych polskich spółek akcyjnych na rynku. 

Czy Sinsay to dobra firma? 

Już wiadomo, z jakiego kraju jest Sinsay. Co jednak można powiedzieć o renomie sklepu? Początkowo był w Polsce uznawany za sklep dla młodzieży. Z biegiem rozwoju i udoskonalenia swoich produktów zaczął on jednak zyskiwać popularność również wśród innego grona konsumentów. Porównując jakość ubrań i akcesoriów z ich ceną można stwierdzić, że jest wyjątkowo adekwatna. Marka oferuje stroje na każdą okazję, dzięki czemu pokazuje swoją różnorodność i cieszy się dobrą renomą wśród klientów. 

Sklep Sinsay należy do spółki posiadającej zespół projektantów, którzy na każdy sezon przygotowują nowe kolekcje, zgodne z aktualna i nadchodzącą modą. Linie ubrań produkowane są z myślą o młodych osobach, kochających modę. Sinsay może być kojarzone z koszulkami posiadającymi różnego typu nadruki. Można tu znaleźć wiele codziennych stylizacji, w których skład wchodzą te charakterystyczne bluzki. Z biegiem czasu marka dostosowuje swoje ubrania do aktualnych trendów, dzięki czemu można znaleźć w sklepie wiele różnych ubrań. 

Zobacz: Lidl z jakiego jest kraju – kto jest właścicielem?

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły