Słodkie wiadomości na dzień dobry dla ukochanego

Jeśli kogoś kochasz, staraj się, by ta osoba wiedziała, że o niej myślisz. Możesz to zrobić w całkiem prostu sposób i po prostu  codziennie wysyłać słodkie wiadomości na dzień dobry dla ukochanego. W ten sposób na pewno uda cię się sprawić, że jego dzień zacznie się miło. 

Nawet jeśli czekają go godziny spędzone w pracy albo szkole, w pamięci będzie mieć to, że wysłałaś do niego miłą wiadomość na początek dnia. Utrzymywanie trwałej relacji, troska o drugą osobę wpływa pozytywnie na związek. Nie przejmuj się tym, że twój chłopak na co dzień nie jest wylewny. Takie wiadomości będą dla niego miłe nawet jeśli nie okazuje swoich uczuć wprost. Będzie wiedział, że też starasz się o to, by wasz związek miał się dobrze, a tego potrzebuje każdy z nas. 

Dzięki telefonom i komunikatorom internetowym, możemy być w stałym kontakcie z bliskimi osobami. Warto z tego korzystać i mieć w zanadrzu miłe zdjęcie, śmieszny obrazek lub tekst, który będzie miłym powitaniem dla ukochanej osoby. 

Poznaj nasze propozycje i sprawdź, jakie słodkie wiadomości na dzień dobry dla ukochanego przygotowaliśmy.

Zobacz: Jak przeprosić chłopaka? Co napisać, co kupić, co zrobić?

Słodkie wiadomości na dzień dobry dla ukochanego – co napisać?

Jeśli chcesz, by ukochany zaraz po przebudzeniu pomyślał o tobie, wyślij do niego romantyczną wiadomość. Czasem może być to po prostu SMS z życzeniami miłego dnia. Ważne jest to, że o nim nie zapomniałaś. W ten sposób pokażesz, że zaczynasz dzień od przywitania się z nim. 

Serdeczna wiadomość przeczytana tuż po przebudzeniu może nastawić pozytywnie na cały dzień. Nie bez powodu mówi się, że sposób, w jaki rozpoczynamy dzień, rzutuje na to, jak ten dzień może się potoczyć. Jeśli rano jesteś zabiegana i na nic nie masz czasu, najpewniej do wieczora będzie tak nerwowo. Dlatego tak ważne jest, by zacząć dzień od dobrych wiadomości – nieważne, czy będziesz je tylko wysyłać, czy może też otrzymywać, zawsze nastrajają pozytywnie. 

Źródło: pixabay.com

Wiadomości, które możesz wysłać do swojego ukochanego, może być naprawdę wiele. Możesz posłużyć się znanymi cytatami, tekstami piosenek albo wymyślić coś oryginalnego. Możliwe też, że nie masz żadnego pomysłu – wtedy z pomocą przychodzą ci nasze słodkie wiadomości na dzień dobry dla ukochanego, które publikujemy poniżej. 

Słodkie wiadomości na dzień dobry dla ukochanego – gotowe wiadomości

Jeśli wiesz, że przed twoim ukochanym trudny dzień, wyślij mu słowa wsparcia. Czasem może mieć to ogromny wpływ na jego nastawienie i zmotywować go do działania. 

Możesz wtedy napisać:

  • Wiem, że przed tobą trudny dzień. Pamiętaj, że wspieram cię całym sercem i jestem pewna, że sobie poradzisz. 
  • Cokolwiek by się dziś nie stało, bardzo cię kocham! 
  • Obudź się! Dziś kolejna okazja, by wieczorem powiedzieć: to był dobry dzień. Pamiętaj, że wszystko zależy od ciebie i nie ma przeszkód, których nie jesteś w stanie pokonać. 
  • Chcę, żebyś wiedział, że bardzo mocno cię wspieram i jestem przekonana, że sobie poradzisz. Pamiętaj, że jestem i kocham cię najmocniej na świecie. 

Jeśli wiesz, że twoja wiadomość obudzi ukochanego, nie musisz wysyłać jej zbyt wcześnie. Niewykluczone, że odniesie odwrotny skutek do zamierzonego. Pamiętaj, że na dzień dobry możesz wysłać mu coś w rodzaju:

  • Cześć, mam nadzieję, że czytanie moich wiadomości, to pierwsza rzecz, którą robisz po przebudzeniu. Życzę ci, by ten dzień był miły i żebyś znalazł czas na to, by o mnie pomyśleć. 
  • Wstawaj, słońce obudziło się dziś właśnie dla ciebie! Miłego dnia!
  • Mam nadzieję, że noc minęła ci spokojnie i dzień będzie równie dobry. Życzę ci, byś miał dużo powodów do radości i uśmiechu
  • Choć nie mogę się budzić obok ciebie, wiedz, że całą noc myślałam tylko o tobie. Życzę ci miłego dnia i mam nadzieję, że spędzisz go po swojemu. 
  • Cześć! Bardzo cię kocham i już nie mogę się doczekać naszego spotkania! Życzę ci miłego dnia! Pomyśl o mnie czasem i odezwij się w wolnej chwili. 

Jeśli wolisz, skorzystaj z naszych krótkich rymowanek.

Ciepła kołdra, poduszeczka

szybko wychodź już z łóżeczka

Wiem, jak bardzo lubisz spać, 

ale teraz czas już wstać

Choć nie zjemy razem śniadania

Nikt nie zabroni nam kochania

Choć nie zobaczę cię dzisiaj wcale

Będę cię kochać ciągle i stale!

Czy wiesz, kto życzy ci dnia cudownego?

Kto myśli o tobie ranka każdego? 

Kto kochać nigdy cię nie przestanie?

Tak, to właśnie ja, kochanie!

Zobacz: Co napisać chłopakowi żeby się wzruszył? Nasze wyciskacze łez

Zamiast wierszyka, czy miłych słów, możesz wysłać do ukochanego jakiś obrazek lub link do piosenki, którą lubi. Możliwe, że najbardziej ucieszy się z twojego zdjęcia, na którym uśmiechasz się do niego. Dzięki temu również możesz sprawić, że będzie mieć dobry dzie

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły