Znaki na niebie przed 3 wojna światowa – czego szukać?

Pandemia covid-19 a potem rosyjska agresja na Ukrainę sprawiły, że coraz więcej osób wspomina, że pojawiają znaki na niebie przed 3 wojną światową. Widmo wybuchu kolejnego wielkiego konfliktu przewidywali też mistycy w przeszłości i przewidują współcześni jasnowidze. 

Czy można wierzyć w to, że naprawdę istnieją znaki na niebie przed 3 wojną światową? A może ktoś po prostu chce, by ludzie cały czas żyli w strachu. 

Poniżej przedstawiamy kilka najbardziej znanych teorii na to, że stoimy przed nieuchronnym widmem wielkiej wojny. 

Zobacz: GetHelp – opinie, pakiety, warsztaty, cena, gwarancja

Znaki na niebie przed 3 wojną światową

Pamiętaj, że o wybuchu wojny zwykle nie decydują senne mary, gwiazdy ani proroctwa sprzed lat. Potraktuj więc znaki na niebie przed 3 wojną światową jako ciekawostkę, a nie pretekst do tego, by budować schron i gromadzić zapasy. 

Trzecia tajemnica fatimska

To proroctwo św. Łucji, które opublikował Jan Paweł II. Część osób uważa, że oznacza ono, że Polsce będzie zagrażać zarówno wojsko rosyjskiej, jak i niemieckie. Ma jednak wyjść ze starcia zwycięsko. Wizja dziewczynki była okrutna: ziemię trawił ogień a ludzie pogrążeni byli w ogromnej rozpaczy. 

Źródło: koniecswiata.org

Proroctwo Mariana Węcławka

Marian Węcławek nazywany jest śpiącym prorokiem z Leszna. We śnie miał ujrzeć znaki na niebie przed 3 wojną światową. Jego zdaniem kolejną wojnę rozpocznie upadek Watykanu i religii katolickiej. Chiny przy udziale Turcji zaatakują Rosję, a Niemcom uda dotrzeć się aż do Wałbrzycha. Polska ma wyjść z tego starcia umocniona. 

Przepowiednia Nostradamusa

Zdaniem Nostradamusa wielki konflikt miał wybuchnąć już w 1995 roku, zaś na przełom 2022 i 2023 roku przewidział jego zakończenie. Wielu interpretuje słowa tego jasnowidza jako wizję użycia broni atomowej w 2023 roku. 

Zobacz: Zadania i wyzwania na urodziny. Dla dorosłych, dzieci, śmieszne i ciekawe

Trzeba przy tym podkreślić, że Nostradamus, choć ma taką opinię, nie był nieomylny. Jego zwolennicy wielokrotnie naciągali jego wizje do aktualnych wydarzeń, by wszystko składało się w apokaliptyczną całość. 

Alois Irlmaier

Ten bawarski prorok przewidywał, że świat zachodni czeka ogromna rewolucja. Miasta będą płonąć, czasem także w wyniku wojny domowej. Przewidywał, że Rosja zajmie Czechy, Słowację oraz Ukrainę aż po Lwów. Wojnę ma rozpocząć morderstwo. Najpierw dwóch mężczyzn na ważnym stanowisku zabije trzeciego. Gdy dojdzie do trzeciego morderstwa, rozpocznie się pełnoskalowa wojna. 

Wizjoner Johansson

Ten pochodzący ze Skandynawii jasnowidz cieszy się tam ogromną popularnością. Przewidywał, że Chińczycy zaatakują Stany Zjednoczone i Kanadę, a Rosja pomoże im odeprzeć atak. Wojna ma przynieść śmierć bardzo wielu ludziom. Johansson widział zwłoki leżące na stosach. 

Źródło: gosc.pl

Przepowiednia staruszki z Valdres

Według 90-letniej staruszki z Norwegii, świat zupełnie nie będzie przygotowany na wojnę. Ludzie będą żyli beztrosko, kraje nie będą się zbroić. Do wojny dojdzie po tym, jak do Europy masowo przybywać będą uchodźcy z ubogich krajów. 

Ma być ona straszniejsza od dotychczasowych konfliktów. Przez użycie broni atomowej ziemia będzie skażona i wielu ludzi umrze. Ci, którzy zostaną, wyemigrują do biednych państw, ale będą tam traktowani tak samo źle, jak sami traktowali przybyszów. 

Wizje Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany ze współczesnych polskich jasnowidzów. Jego przepowiednie bywają nietrafione, często też są na tyle ogólne, że ciężko przypisać im jednoznacznie charakter wizji. 

Jackowski wielokrotnie wypowiadał się na temat wojny. Twierdził, że widzi znaki na niebie przed 3 wojną światową. Już minionej jesieni konflikt wywołany przez Władimira Putina w Ukrainie miał się rozlać na wiele państw. Zdaniem Jackowskiego pandemia z 2019 roku była wywołana po to, by sprawdzić, czy da się zarządzać społeczeństwem w chwili kryzysu. 

Zobacz: Zimzalabim – co to? Co oznacza?

Czy to wszystko znaczy, że powinniśmy się bać?

Wiem, że niektóre z tych przepowiedni wydają się być realne i jednocześnie przerażające. Istnieje jednak takie zjawisko, jak retrofitting. Polega na tym, że wizje są na tyle ogólne i niejasne, że można je dopasować do wielu wydarzeń, ale dopiero post factum. Zachęcam cię do spojrzenia na przepowiednie właśnie w ten sposób. 

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły