Joanna Opozda – rodzice. Kim jest ojciec i matka?

O Joannie Opozdzie jest głośno w ostatnich miesiącach. Oprócz tego, że jest zdolną aktorką, która pojawia się regularnie w telewizji, cała Polska przez długi czas żyła jej burzliwym związkiem z Antkiem Królikowskim. Kobieta ma z nim dziecko – Vincenta. Jednak oboje już nie są razem i raczej starają się nie komentować plotek pojawiających się na temat ich nieudanego małżeństwa. Z racji na samotne macierzyństwo kobieta postanowiła skorzystać z pomocy mamy przy opiece nad dzieckiem. Kim są rodzice Joanny Opozdy? Co o nich wiemy? Sprawdźmy, kim jest ojciec aktorki.

Zobacz: Joanna Opozda bez makijażu – ZDJĘCIA

Joanna Opozda – rodzice

Rodzice Joanny Opozdy pojawili się pierwszy raz w gazetach i na portalach w dniu ślubu kobiety. Wówczas młoda, szczęśliwa aktorka chętnie pozowała do zdjęć z członkami swojej rodziny. Na fotografiach jest widoczny tata kobiety. Jednak w dalszym ciągu niewiele wiemy o jej mamie. Natomiast prasa zna już ojca kobiety – Dariusza Opozdę. Zajmuje się on hotelarstwem, a ostatnio zasłynął ekskluzywnym hotelem na Madagaskarze oraz udziałem w strzelaninie, którą sam zainicjował.

Źródło: instagram.com/asiaopozda/

Joanna Opozda jest osobą, która niewiele mówi na temat swojego życia prywatnego. Z tego też powodu jej rodzice nie pojawiają się często na łamach gazet oraz nie mamy wielu szczegółowych informacji na ich temat. Jednak z pewnością widać, że kobieta chętnie korzysta z pomocy matki i dystansuje się od swojego ojca.

Joanna Opozda – ojciec

Ojciec Joanny Opozdy to Dariusz Opozda. W przeciwieństwie do matki aktorki, mężczyzna pojawiał się już na łamach czasopism. Między innymi udzielił wywiadu, w którym potwierdził swoją inwestycję na Madagaskarze. Postawił na luksusowy hotel, który, jak sam twierdził, był pierwszym tego typu ośrodkiem w pełni polskim na wyspie.

Jeszcze w dniu ślubu Joanny Opozdy oraz Antka Królikowskiego tata aktorki chętnie pozował do zdjęć oraz pokazywał się publicznie. Był wówczas na fali sukcesów, jakie odnosił w hotelarstwie. Zajmuje się tym biznesem od wielu lat, na początku pomagała mu jego żona, a matka Joanny Opozdy.

Jednak niedawno w sieci zawrzało, kiedy pojawiły się doniesienia na temat strzelaniny, którą zainicjował Dariusz Opozda. Ojciec aktorki strzelał podobno do niej z broni palnej, gdy ta przyjechała do domu rodzinnego w celu odebrania rzeczy swojej matki po rozwodzie rodziców. Jednak ostatecznie nie miała możliwości odebrania ich, ponieważ mężczyzna skutecznie jej to uniemożliwił.

Dariusz Opozda zarzuca swojej rodzinie, że ta nie wspierała go w trudnych momentach, jakie pojawiły się w jego życiu po wypadku, jakiego doznał na Madagaskarze. Ze względu na burzliwą przeszłość kontakty Joanny Opozdy z ojcem pozostają w dalszym ciągu bardzo napięte, dlatego kobieta nie pojawia się w miejscach publicznych z tatą.

Zobacz: Joanna Opozda przed operacjami. Jak wyglądała kiedyś?

Joanna Opozda – matka

Matka Joanny Opozdy z kolei chętniej pojawia się w miejscach publicznych z córką. Przejęła również część obowiązków rodzicielskich po tym, gdy Antek Królikowski wyprowadził się z mieszkania, w którym mieszkał ze swoją byłą żoną. Co ważne, rozstanie pary nastąpiło jeszcze przed porodem Joanny, dlatego jej matka była od samego początku aktywnie obecna w życiu swojego wnuka.

To właśnie pomoc ze strony mamy umożliwiła Joannie Opoździe powrót do pracy zaledwie kilka miesięcy po narodzinach syna. Sama kobieta przyznaje, że gdyby nie pomoc najbliższej osoby, miałaby znacznie większe problemy z powrotem do swojego życia zawodowego.

Źródło: instagram.com/asiaopozda/

Nie wiemy zbyt wiele na temat matki Joanny Opozdy, pomimo, że kobieta często pojawia się w towarzystwie swojej córki. Wiemy, że pomagała swojemu mężowi Dariuszowi w zajmowaniu się i rozwijaniu biznesu hotelarskiego, jednak szczegóły nie są znane.

Internautom nie umknął fakt urody kobiety. Uważają, że jest ona niezwykle piękna i z powodzeniem mogłaby być uznana za siostrę aktorki. W pewnym stopniu ucina to również pewne spekulacje na temat operacji plastycznych aktorki, ponieważ jej matka udowadnia, że jest to kwestia genów.

Zobacz: Antek Królikowski i Joanna Opozda – historia, ślub, rozstanie

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły